ERG-3SJ361
MFR.Part #
ERG-3SJ361
JLCPCB Part #
C3508293
Description
-55℃~+235℃ 360Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS