RSF2JT1R00
MFR.Part #
RSF2JT1R00
JLCPCB Part #
C3531814
Description
-55℃~+235℃ 1Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS