RSF2FTR332
MFR.Part #
RSF2FTR332
JLCPCB Part #
C2592362
Description
-55℃~+235℃ 2W 332mΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS