CFM12JT1K80
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CFM12JT1K80
JLCPCB Part #
C3417205
Package
Plugin,D2.3xL6.5mm
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS