RSF2FT90R9
MFR.Part #
RSF2FT90R9
JLCPCB Part #
C2591831
Description
-55℃~+235℃ 2W 90.9Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS