RSF2JA100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF2JA100K
JLCPCB Part #
C2644056
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS