RSF1JTR820
MFR.Part #
RSF1JTR820
JLCPCB Part #
C3487761
Description
-55℃~+235℃ 1W 820mΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS