RSF1JT9K10
MFR.Part #
RSF1JT9K10
JLCPCB Part #
C3419237
Description
-55℃~+235℃ 1W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS