RSF1JT2R40
MFR.Part #
RSF1JT2R40
JLCPCB Part #
C3475515
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.4Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS