RSF1JT220K
MFR.Part #
RSF1JT220K
JLCPCB Part #
C3476143
Description
-55℃~+235℃ 1W 220kΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS