RSF1GB22K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF1GB22K0
JLCPCB Part #
C3425930
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+235℃ 1W 22kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS