RSF1JA120K
MFR.Part #
RSF1JA120K
JLCPCB Part #
C2643803
Description
-55℃~+235℃ 120kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS