RSF1GT30K0
MFR.Part #
RSF1GT30K0
JLCPCB Part #
C2590487
Description
-55℃~+235℃ 1W 30kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS