RSF1GT2K40
MFR.Part #
RSF1GT2K40
JLCPCB Part #
C2590492
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.4kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS