RSF1GT100K
MFR.Part #
RSF1GT100K
JLCPCB Part #
C2590527
Description
-55℃~+235℃ 100kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS