RSF1FT51R1
MFR.Part #
RSF1FT51R1
JLCPCB Part #
C2590953
Description
-55℃~+235℃ 1W 51.1Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS