RSF1FT2R67
MFR.Part #
RSF1FT2R67
JLCPCB Part #
C2590879
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.67Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS