RSF1FT2K74
MFR.Part #
RSF1FT2K74
JLCPCB Part #
C2590764
Description
-55℃~+235℃ 1W 2.74kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS