RSF1FT270R
MFR.Part #
RSF1FT270R
JLCPCB Part #
C2590918
Description
-55℃~+235℃ 1W 270Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS