RSF1FT1R43
MFR.Part #
RSF1FT1R43
JLCPCB Part #
C2590720
Description
-55℃~+235℃ 1.43Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS