RSF1FT1R21
MFR.Part #
RSF1FT1R21
JLCPCB Part #
C2592199
Description
-55℃~+235℃ 1.21Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS