RSF12JT82R0
MFR.Part #
RSF12JT82R0
JLCPCB Part #
C2588362
Description
-55℃~+200℃ 500mW 82Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS