RSF12JT36K0
MFR.Part #
RSF12JT36K0
JLCPCB Part #
C2588370
Description
-55℃~+200℃ 36kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS