MG1FB390K
MFR.Part #
MG1FB390K
JLCPCB Part #
C6903557
Description
-55℃~+175℃ 1W 390kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS