RSF12JT180K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RSF12JT180K
JLCPCB Part #
C2589017
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 180kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS