RSF12GB120R
MFR.Part #
RSF12GB120R
JLCPCB Part #
C2644177
Description
-55℃~+200℃ 120Ω 500mW Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS