RNF14FAD47K5
MFR.Part #
RNF14FAD47K5
JLCPCB Part #
C3471682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS