RNF14CTD20K8
MFR.Part #
RNF14CTD20K8
JLCPCB Part #
C2591015
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS