MGM3JT150M
MFR.Part #
MGM3JT150M
JLCPCB Part #
C2593853
Description
-55℃~+175℃ 150MΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS