RNCS0805BTE22K1
MFR.Part #
RNCS0805BTE22K1
JLCPCB Part #
C2517117
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS