RNCF2512DTE1R10
MFR.Part #
RNCF2512DTE1R10
JLCPCB Part #
C3983565
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS