CRCW2512200RJNEGHP
MFR.Part #
CRCW2512200RJNEGHP
JLCPCB Part #
C4307315
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS