RNCF2512DTE174K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF2512DTE174K
JLCPCB Part #
C2536122
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 174kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS