RNCF2512BKE5K60
MFR.Part #
RNCF2512BKE5K60
JLCPCB Part #
C2563613
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 150V 5.6kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS