RNCF2512BKE287R
MFR.Part #
RNCF2512BKE287R
JLCPCB Part #
C2562840
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 200V 287Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS