RNCF2512BKE19K6
MFR.Part #
RNCF2512BKE19K6
JLCPCB Part #
C4333755
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS