RNCF2512BKE1K96
MFR.Part #
RNCF2512BKE1K96
JLCPCB Part #
C4330612
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS