RNCF2010BKE392R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF2010BKE392R
JLCPCB Part #
C2557952
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS