RNCF1210DTC51K0
MFR.Part #
RNCF1210DTC51K0
JLCPCB Part #
C2501457
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS