RLC35-R240JTE
MFR.Part #
RLC35-R240JTE
JLCPCB Part #
C2597542
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 240mΩ 667mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS