RNCF1210DKE8R87
MFR.Part #
RNCF1210DKE8R87
JLCPCB Part #
C2520639
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 8.87Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS