RNCF1210DKE7R87
MFR.Part #
RNCF1210DKE7R87
JLCPCB Part #
C2520859
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 7.87Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS