RT1210BRD0734KL
MFR.Part #
RT1210BRD0734KL
JLCPCB Part #
C1696070
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS