RNCF1206DTE1K60
MFR.Part #
RNCF1206DTE1K60
JLCPCB Part #
C4175273
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 333mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS