CB5JB20R0
MFR.Part #
CB5JB20R0
JLCPCB Part #
C2642561
Description
-55℃~+275℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS