CF1JT5K10
MFR.Part #
CF1JT5K10
JLCPCB Part #
C2590608
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS