RNCF1206BTE158R
MFR.Part #
RNCF1206BTE158R
JLCPCB Part #
C2517525
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS