RNCF1206BKE9R53
MFR.Part #
RNCF1206BKE9R53
JLCPCB Part #
C2531529
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS