WW3DBR825
MFR.Part #
WW3DBR825
JLCPCB Part #
C2646558
Description
-55℃~+350℃ 3W 825mΩ Wirewound Resistor ±0.5% ±90ppm/℃ 插件,D4.8xL14.2mm Through Hole Resistors ROHS