RNCF1206BKE118R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
RNCF1206BKE118R
JLCPCB Part #
C2532093
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 200V 333mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS